Köpek Temini

SATILIK KÖPEKLER
Aşağıda belirttiğimiz her ırkın yavrusundan elimizde her zaman şecereli yavru veya yetişkin eğitimli, eğitimsiz köpeklerimiz bulunmaktadır.

BÜYÜK IRKLAR
--------------------

Rottweiler

Aşağıdaki Linki Tıklayınız ( SATILIK KÖPEKLERİMİZ)


www.hauseofistanbul.com/satilikkopekler.html

Yavruları Elimizde Mevcut, Siparişe AÇIK tır.


Küçük Irklar
-------------------

Jack Russell

Toy Poodle

Pomeranian (Boo)

 

Yavruları Elimizde Mevcut, Siparişe AÇIK tır.

 

Hause Of İstanbul Merkezimizde köpek temini için kendi bünyesinde SCR lı Köpeklerle üretim yapmakla birlikte siparişle yurt dışından ve yurt içinden, alanında uzman üreticilerden temin edilmektedir. Köpek almak isteyen köpekseverlerle yaptığımız görüşmeler neticesinde (sahip eğitimi) ve kişilerin talepleri doğrultusunda amaç ve konumlarına uygun köpeği en kısa sürede garantili olarak temin ve teslim etmekteyiz.

Yavrular merkezimize geldikten sonra eksik aşıları, parazit kürleri, sosyalizasyon eğitimini tamamladıktan sonra sahiplerine teslim edilmektedir. Yavru köpeği sahibine teslim etmeden önce köpeğin karakteristik özellikleri ve köpeğin yetiştirilme planı da hazırlanıp sahibine verilir.

Köpek temin ettiğimiz özel ve tüzel kişi ve kuruluşlar, alanlarında uzman olup, kendilerini sektörde kanıtlamış kişilerdir. Karakteristik hiçbir özelliği olmayan, zeka düzeyi düşük, dengesiz köpeklerin (ticari amaçla satılan) gelişme ve eğitim safhalarında yarattıkları sıkıntı ve olumsuzlukları uzun yıllardır gözlemlemekteyiz. Bu nedenle siparişle, kaliteli yavrular getirtmekteyiz.

 

 

 Resimler